Проведені заходи

Асоціація випускників юридичного факультету

Tax Academy запрошує на навчання.

Tax Academy – академія для юристів, які прагнуть стати експертами у сфері податків. Це сучасна система навчання, що складається із блоків та модулів, дозволяє за 8 тижнів стати кваліфікованим спеціалістом та працювати податковим юристом. Tax Academy створена Київським національним університетом імені Тараса Шевченка спільно з першою інтерактивної платформою про податки TaxLink.

Детальніше...

21 грудня у стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся перший юридичний батл, організований спільними зусиллями Асоціації випускників юридичного факультету та ELSA Kyiv. Захід такого характеру став першим в історії нашої Асоціації!

Детальніше...

19 грудня у Мистецькому салоні Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся благодійний вечір "Мрія дитинства від серця юриста" за безпосередньої організації та підтримки Асоціації випускників.

Детальніше...

21 листопада відбулася анонсована на сторінці Асоціації випускників у Facebook відкрита лекція Генерального директора американської інвестиційної компанії "Trident Acquisitions Inc." Олексія Тимофєєва на тему взаємозв'язків економіки та права, яка була організована за сприяння члена Асоціації проф. Наталії Губерської. 

Детальніше...

19 травня 2017 року у стінах Червного корпусу КНУ ім. Т. Шевченка відбулася щорічна Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні питання державотворення в Україні", за участі, у тім числі, членів Асоціації.

Детальніше...

Дочірні категорії