Євген Пронін

Спонсор Асоціації Євген Пронін

Успішна людина максимально ефективно реалізує свій потенціал у різноманітних напрямках, невпинно працюючи на результат та не відступаючи перед труднощами. Це своїм особистим прикладом доводить молодий юрист Євген Пронін, який, незважаючи на вік, очолює юридичну компанію Pronin & Partners, а також є членом Асоціації правників України, членом Дебатної академії України, Ради молодих юристів України, Президентом Клубу майбутніх адвокатів. Пан Пронін також є спеціалістом із спортивного права, Головою дисциплінарної антидопінгової комісії Національного антидопінгового центру, а також публічною особою - його фахові коментарі стосовно актуальних юридичних питань регулярно можна почути в етері на радіо чи телебаченні. 

Євген Пронін неодноразово зазначав у виступах перед студентами, а також в своєму інтерв͐ю для Асоціації випускників про те, як важливо майбутньому правнику бачити повну та реалістичну картину юридичної практики. Важливість фактору мотивації та наполегливої праці як запоруки досягнення результату не можна применшувати - в умовах бурхливого розвитку ринку конкурентноспроможний юрист повинен мати не лише грунтовну юридичну освіту, а й оволодіти необхідними практичними навичками та особистістними якостями. Саме тому за ініціативи Євгена Проніна та за сприяння Асоціації випускників юридичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка вже другий рік поспіль студенти мали можливість в рамках Курсу правничої майстерності прослухати серію майстер-класів досвідчених адвокатів та юристів та поглибити свої знання щодо практичних аспектів сучасного юридичного бізнесу. 

Асоціація випускників юридичного факультету також дуже вдячна Євгену Проніну за його сприяння в розробці фірмового стилю Асоціації, адже власний дизайн - це те, без чого успішний образ неможливий. Висловлюємо подяку і за активну участь у самоврядному житті alma mater та співпрацю в реалізації перспективних проектів!