Проекти

Асоціація випускників юридичного факультету

Асоціація випускників має власний канал YouTube, завдяки якому Ви також матимете змогу спостерігати за головними подіями у нашій діяльності.

Крім того, ви маєте змогу слідкувати за нашою цікавою рубрикою відеоінтерв'ю з нашими випускниками.

Детальніше...

Нами було започатковано дуже цікаву рубрику, яка, окрім інформування, має сприяти встановленню належної комунікації між різними поколіннями вихованців нашого славетного факультету - інтерв'ю з відомими випускниками. Завдяки ній кожен наш follower має змогу дізнатися більше про здобутки випускників, напрями діяльності, їхні життєві цінності, а молодші покоління, студенти можуть отримати чудовий заряд мотивації та поради від успішних людей! Хто знає, можливо, певні заклики чи думки, висловлені в інтерв'ю, свого часу знайдуть однодумців та допоможуть гуртуватися найкращим фахівцям навколо спільних прагнень! Втім, це справа майбутнього, а поки ми пропонуємо до Вашої уваги найкращі та найвлучніші настанови від героїв нашої рубрики. Сподіваємось, у Новому 2017 році вони стануть для Вас корисними та практичними!

Детальніше...

Організація працевлаштування студентів є одним з ключових напрямків діяльності Асоціації – так, ініціативною групою уже анонсовано ряд пропозицій про відкриті вакансії та можливості стажування від випускників факультету.

У перспективі планується вихід на міжнародний рівень, зокрема, організація стажування за кордоном. Асоціація випускників також долучається до проведення ярмарки вакансій на юридичному факультеті.