Кава з випускником

19 жовтня у стінах Червоного корпусу відбулася дуже тепла й невимушена зустріч студентів юридичного факультету із керівником практики ІР Taylor Wessing - Іларіоном Томаровим. Зазвичай пан Іларіон звик до публічних заходів за своєї участі в іншому форматі, тому організована неформальна зустріч стала цікавою та непересічною і для нашого гостя, а також дала змогу присутнім відчути, що перед ними - досвідчена людина, молода духом, яка любить спілкування зі студентством та не будує зайвих бар'єрів.

Детальніше...

У четвер, 25 травня на Каву з випускником завітав Костянтин Едуардович Рибачковський – досвідчений адвокат, член Кваліфікаційної палати Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України та надзвичайно цікава особистість. За чашкою запашної кави студенти юридичного факультету мали змогу послухати корисну інформацію та поставити юристу-практику усі питання, які їх цікавили!

Детальніше...

За невимушеною бесідою з чашкою запашної кави час спливає непомітно, особливо, якщо ваш співрозмовник - випускник юридичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка, суддя Верховного Суду України (2008 - 2010 рр.), Заслужений юрист України, проректор Національної школи суддів України Володимир Мазурок. 20 квітня Володимир Антонович став гостем заходу “Кава з випускником”, організованого  Асоціацією випускників юридичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка. Нагода поспілкуватися з людиною з таким професійним досвідом з чашкою кави з солодощами є унікальною - саме тому гостями заходу стали студенти, аспіранти та викладачі юридичного факультету.

Детальніше...