Кава з випускником: ІЛАРІОН ТОМАРОВ

Відвідувачі заходу дістали згоду розпитати в Іларіона Томарова не тільки про тенденції розвитку права інтелектуальної власності в Україні, а й про його особисте становлення як фахівця, про те, якими були його перші кроки на професійній стежині, а також якими перемогами на практичній ниві він найбільше пишається. Присутніх також цікавив особистий погляд їхнього співрозмовника на те, коли варто починати працювати, чи варто поєднувати навчання та роботу. Не забули згадати і про те, що практика вимагає від новачка чимало знань і навичок, яких не дістати суто завдяки академічній освіті, тому Іларіон Євгенович надав кілька порад і з цього приводу.

Присутнім було цікаво послухати і про власні професійні та кар'єрні кроки пана Томарова, особливо враховуючи той факт, що він пройшов шлях від молодшого юриста до керуючої посади. Важливою тезою, яку сприйняла аудиторія, стали слова про те, що справжній професійний зріст починається тоді, коли людину ніхто не контролює та ніхто не може вказати на помилки. Також удалось провести влучну аналогію професійної діяльності та гри у баскетбол, яким також колись займався Іларіон Євгенович. Отже, зустріч пройшла у дружній атмосфері, яка налагодилася, у тім числі, завдяки харизмі та доброму почуттю гумору нашого шановного гостя.

На завершення, присутні гості подякували Іларіону Євгеновичу за виділений час, чесність і відвертість, а члени Правління Асоціації випускників юридичного факультету КНУ імені Т. Шевченка вручили йому пам'ятну грамоту та значок Члена Асоціації.

Відео-версію зустрічі з Іларіоном Томаровим можна переглянути за посиланням.

Підготував Я. Тарасенко.