Інтерв'ю

Сьогодні до Вашої уваги інтерв‘ю з заступником Міністра юстиції України Олександром Банчуком. Незважаючи на те, що в його біографії це перша посада, яка стосується публічної служби, життєвий шлях нашого співрозмовника вельми багатий на здобутки та різноманітний. Так, Олександр Анатолійович чимало років був членом правління та експертом Центру політико-правових реформ, членом правління "Transparency International Ukraine", є науковим співробітником Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України. Враховуючи той факт, що нині система органів публічної адміністрації України багата на нові обличчя, до яких відноситься і пан Олександр, увага до їхніх персон особливо висока, отже, розмова має бути цікавою та насиченою на ексклюзивну інформацію.

Детальніше...

Валентин Півоваров є справжнім взірцем людини, для якої немає бар’єрів. Молодий вік та відсутність традиційної правничої кар’єри не завадили йому заснувати низку інноваційних проектів у сфері права, які ламають стереотипи про юридичні послуги та мають капіталізацію, що вимірюється десятками й сотнями тисяч доларів. Його стрімкий злет доводить, що сьогодні у світі немає жодних перепон, щоб реалізувати найфантастичніші цілі та змінити стан речей у професійній царині, попри певну консервативність, що панує не тільки у суспільстві в цілому, а й у фахових сферах. Зараз напрацювання пана Валентина дістають світове визнання та завойовують нові ринки, а він і досі лишається таким же працьовитим романтиком, яким був за часів студентства.

Детальніше...

Пропонуємо до Вашої уваги інтерв’ю з менеджером групи "Реформа органів правопорядку" Реанімаційного пакету реформ, старшим викладачем факультету правничих наук Національного університету "Києво-Могилянська академія" Володимиром Петраковським. Наш випускник, незважаючи на молодий вік, уже має чималий досвід роботи в прокуратурі, співпраці з міжнародними організаціями та проведення насправді передових освітніх проєктів для молодих правників, на кшталт Criminal Justice in Action Summer School. Розмова буде йтися про деякі невідомі сторінки біографії пана Володимира, його бачення розвитку органів правопорядку в Україні та, звісно ж, правничої освіти.

Детальніше...

Любомир Кузюткін та Василь Чередніченко представляють молоду й злагоджену команду фахівців юридичної компанії Expatpro Law Firm, яка спеціалізується на юридичному супроводі іноземців в Україні та їхнього бізнесу, а також опікується всіма питаннями стосовно легалізації їх проживання в Україні. Місія та задачі компанії вельми актуальні з огляду на поточний стан інтеграції України до європейської та світової спільноти, отже, ставлять перед партнерами цілком непрості виклики. Таким чином , будемо вести мову про історію становлення та стратегію розвитку компанії Expatpro Law Firm, перспективи практики міграційного права в Україні, управління юридичним бізнесом відповідно до вимог сучасності.

Детальніше...

Сьогоднішнє наше інтерв’ю не буде присвячене суто традиційній для більшості попередніх героїв рубрики юридичній тематиці, адже нашою співрозмовницею стала Устина Оніщук – випускниця юридичного факультету нашої alma mater, яка була активно залучена до реалізації реформи НУШ (Нова українська школа) Міністерства освіти і науки України як проджект-менеджер комунікаційного кластера проекту "Фінська підтримка реформи української школи". Пані Устина певний час навчалася й проживала в Європі і всі здобутки цього продуктивного періоду свого життя тепер реалізує в умовах вітчизняних реалій бізнесу. Нині вона люб’язно погодилася розповісти про те, якою на її переконання, має бути сучасна освіта в Україні, образ і стиль життя успішного українського студента, про особливості європейського менталітету і про те як не проґавити свій шанс на успіх.

Детальніше...

Ігор Алексєєв, незважаючи на доволі молодий вік, має вже неймовірно стрімку та авторитетну біографію, у якій є кілька суттєвих кар’єрних щаблів в органах виконавчої влади та обрання народним депутатом України (фракція "Народний фронт"). Втім, про життя пана Ігоря публічному загалу відомо не так і багато, тому ми спробуємо пролити світло на деякі його сторінки. Про успіхи, злети та падіння, роботу в парламенті, бачення непростих та суперечливих процесів, які відбуваються в Україні, і буде ця розмова. 

Детальніше...

Євгеній Солодко є одним із найвідоміших і найвизнаніших в Україні адвокатів, які спеціалізуються на кримінальному праві та процесі. Професійна біографія нашого співрозмовника знає не одну перемогу у гучних справах. Почасти його діяльність піддається критиці за те, що пан Євгеній представляє інтереси так званих "токсичних клієнтів", персони яких неоднозначно сприймаються частиною суспільства й політикуму. Цьому аспекту, а також сучасним і минулим проблемам розвитку кримінальної процесуальної практики, судочинства, юридичного бізнесу й буде присвячена сьогоднішня бесіда із Євгенієм Солодком.

Детальніше...

Артем Афян, керуючий партнер ЮК "Юскутум", є втіленням найкращих рис сучасного юриста, який прагне провадити юридичну практику в унісон із сучасними тенденціями науково-технічного прогресу, людини, яка мислить outbox, і у такім же дусі підбирає та готує свою команду. Результати не змусили на себе чекати – проекти членів команди "Юскутум" отримали визнання та відзнаки на міжнародному рівні. Блокчейн, смарт-контракти, криптовалюта – ці поняття не те що не є новими для пана Артема та його команди – вони роблять усе, щоб ці явища якомога швидше увійшли до щоденної практики в Україні на різних рівнях. Про перспективи розвитку нової юриспруденції в Україні, перші кроки пана Артема на правничій стежині, місце України у світовій спільноті ІТ-права і йтиметься у нашій бесіді.

Детальніше...

Олександр Бевз є взірцем молодої успішної людини, яка не хоче уникати непростих викликів і у доволі молодому віці взяла на себе відповідальність увійти до складу топ-менеджменту однієї із справді одіозних структур в українській системі публічного адміністрування. Пан Олександр очолює Департамент ліцензування Національного банку України (далі – НБУ). Його фахові оцінки нинішньої ситуації у банківській системі України можна неодноразово прочитати в авторському блозі на Економічній Правді або спостерігати за дискусіями за його участі під егідою Financial Club. Проте чимало сторінок біографії молодого менеджера із державного сектору досі лишаються нерозкритими. Отже, розмова обіцяє бути цікавою, насиченою та новою для читацького ока.

Детальніше...

Артем Атепалихін – взірець молодого і успішного юриста, бізнесмена та неймовірно проактивного діяча. Так, сьогодні він – керуючий партнер LEMAN International Law Group, керівник практики GR та інвестиції, засновник компанії Networking Expert, бізнес-тренер. Крім того, пан Артем захоплюється тенісом, є дійсним членом Київського сигарного клубу. Низку його інтерв’ю можна знайти на просторах Інтернет-мережі, проте сподіваємося, що й ця розмова завоює симпатії багатьох читачів завдяки розкритим для спільноти новим сторінкам біографії нашого героя і корисним порадам, що припадуть до душі усім прихильникам Асоціації випускників, незалежно від віку та роду занять.

Детальніше...