Кава з випускником: ВОЛОДИМИР МАЗУРОК

Зустріч із Володимиром Антоновичем Мазурком

Володимир Антонович розповів про власні студентські роки в стінах Університету, поділився теплими спогадами про студентське життя. Надзвичайно цікаво також було послухати про віхи професійного шляху - так, зимою 2004 року Володимир Антонович у рамках проекту "Реформа виборчої системи та вибори 2004 року в США" у складі делегації працівників Центральної виборчої комісії України та суддів України перебував з візитом у США, де мав змогу ознайомитися з  особливостями роботи місцевої судової системи. 

Всі охочі могли поставити питання про проблеми та реалії сучасної суддівської практики - як юрист з багаторічним досвідом роботи Володимир Антонович оцінює тести для визначення професійної підготовки майбутніх суддів. Безумовно, робота суддею пов͐язана з певними ризиками та потребує відповідних моральних та професійних якостей, зазначив Володимир Антонович. 

Гості заходу отримали також подарунки від Національної школи суддів, а Правління Асоціації випускників презентувала Володимиру Антоновичу значок з фірмовим дизайном, що посвідчує членство в Асоціації.

Президент Асоціації випускників Роман Сергійович Мельник дякує Володимиру Антоновичу Мазурку за те, що він став гостем "пілотного" проекту "Кава з випускником" і запевняє, що на вас неодмінно чекають і подальші зустрічі з відомими випускниками факультету - слідкуйте за оновленнями на нашій сторінці і дізнавайтесь першими про майбутні події! 

Підготували Я. Лаган та Б. Чернявська.

Фото Прес-центру КНУ імені Тараса Шевченка.