Кава з випускником: КОСТЯНТИН РИБАЧКОВСЬКИЙ

Кава з відомим адвокатом Костянтином Рибачковським

Почав Костянтин Едуардович свою розповідь з презентації книги 1902 року про відомого адвоката. Корисним стало те, що пан Костянтин порадив студентам, які прагнуть у майбутньому займатися адвокатською практикою, цікаву та корисну літературу. 

Гостям заходу К. Рибачковський розповів також про погляд на роботу адвокатської фірми зсередини, специфіку юридичної практики в адвокатській фірмі. Крім того, надзвичайно цікаво було послухати про стажування нашого співрозмовника у США та неоціненнний досвід, який адвокат здобув за кордоном. Студенти мали змогу спитати про ази адвокатської професії, зокрема, хто такий адвокат, яка його компетенція та правовий статус, яким чином законодавчо регулюється його діяльність. Гості заходу подякували співрозмовнику за приділений час та корисну інформацію, якою поділився з ними наш випускник.

На згадку про зустріч Асоціація випускників презентувала пану Рибачковському сувенірний подарунок на згадку про зустріч зі студентами, а гість заходу подарував студентам пам՚ятні сувеніри. Наостанок він також зазначив, що відкритий до спілкування і співпраці зі студентством юридичного факультету та активом Асоціації випускників.

Стежте за нашими анонсами та не прогавте можливості наступного разу стати співрозмовником з відомим випускником за чашкою кави!