Валерій Головко

Однією з засадничих цінностей Асоціації випускників юридичного факультету є налагодження комунікації між поколіннями випускників різних років - саме тому такою важливою є підтримка видатними випускниками інноваційних та наукових проектів на рідному факультеті. Так, 8 червня 2016 року в Червоному корпусі Київського національного університету ім. Т. Шевченка був урочисто відкритий Центр німецького права - осередок міжнародної освітньої діяльності на юридичному факультеті, серед основних завдань діяльності якого є встановлення академічних зв͐язків з вищими навчальними закладами ФРН, запровадження викладання юридичної німецької мови та правових дисциплін, пов͐язаних з правовою системою Німеччини, а також організація та проведення широкого спектру наукових заходів на юридичному факультеті. Проте втілення в життя такого масштабного проекту було б неможливим без фінансової підтримки - так, приміщення Центру німецького права було відремонтоване та обладнане за підтримки членів Асоціації випускників юридичного факультету Валерія Віталійовича Головка та Сергія Віталійовича Головка, а також Миколи Петровича Довгуші. У своєму вітальному слові Валерій Віталійович цілком слушно зазначив, що можливість долучитися до інноваційного розвитку рідного факультету - це велика честь і нагода взяти участь у втіленні в життя перспективних ідей та концепцій.

Високо цінуючи внесок почесних випускників у розвиток міжнародної правової співпраці, актив Центру німецького права та Асоціації випускників юридичного факультету висловив свою вдячність, закріпивши біля входу до Центру дошку пошани з зазначеними на ній іменами небайдужих до життя рідної alma mater випускників. 

Ініціативна група Асоціації випускників також висловлює щиру подяку випускникам -  завдяки саме Вашій підтримці ідея створення Центру німецького права, що вчора здавалася лише задумом, сьогодні стала можливістю для подолання міжкультурних освітніх бар͐єрів та реалізації науково-освітнього потенціалу студентів та викладачів факультету!