Події

Асоціація випускників юридичного факультету

Саме для того, аби розвіяти штампи і дізнатися відповідь на актуальне запитання: чи є місце гендеру в бізнесі? – Асоціація випускників юридичного факультету КНУ провела 3 квітня 2018 року подіумну дискусію з успішними жінками сучасності, а саме: експертом у сфері соціально-політичних питань, громадською діячкою Інною Сілантьєвою, юристом, керуючим партнером ICF Legal Service Наталею Ульяновою, засновницею та керівником юридичної компанії «Nota bene. Legal group» Яною Рубчук. Модерувала захід співзасновниця СД Платформи Катерина Задоєнко.

Відкрили непересічну для КНУ подію Президент Асоціації випускників Роман Мельник та заступник декана юридичного факультету Олеся Отраднова, а презентувала гостей та експерта-модератора дискусії голова Правління Асоціації Богдана Чернявська.

Кожна із гостей поділилася з присутніми історіями власного успіху, досвідом долання перепон, що трапляються на шляху до мрії, секретами того, як поєднувати роботу і сім’ю, а ще тими рисами характеру, які жінки загартували, ведучи свій бізнес.

Відвідувачам подіумної дискусії особливо цікаво було почути від доповідачок поради і побажання для власного старту.

На завершення Президент Асоціації Роман Мельник вручив кожній гості Подяку за активне обговорення актуальної тематики «Чи є місце гендеру у бізнесі?».